فیلم شماره 1 : Windfighters

ساخت وبلاگ

Windfighters

جنگنده های هوایی

 

Nous vivons les deiers jours de paix… Alors que les tensions entre les deux Corées sont à leur apogée, une attaque aérienne d’une rare violence déstabilise le pays et bouleverse le monde. Pour éviter une guerre atomique sans précédent, une troupe d’élite s’élance livrer combat dans le ciel. Leur mission : anéantir une base nucléaire ennemie et sauver l’un des leurs. De leur courage et de leur sacrifice dépendra l’avenir de toute une nation. de Réza

ما آخرین روز های خود را در صلح و آ رامش زندگی می کنیم... خب تنش ها و دل واپسی ها میان دو کره به اوج خود رسیده است ، یک حمله هوایی  از یک آشوب ناگهانی کشور ها را نا پایدار می کند و موجب وحشت مردم می شود. برای جلوگیری کردن از یک جنگ هسته ای بی سابقه ، یک گروه ویژه اعزام می شوند تا جنگ در شهر را درهم شکنند .

وظیفه اشان :

نابود کردن پایگاه هسته ای دشمن و نجات یکی از نفرات خود.شجاعت و فداکاریشان به آینده یک ملت امید و دل گرمی خواهد داد.   از طرف رضا

 

اما چندتا نکته کوچک که به آن ها اشاره خواهم کرد:

  • فیلم ها به زبان فرانسه می باشند.
  • حجم هر فیلم به طور میانگین 700Mb می باشد.
  • فایل ها به صورت تورنت می باشند لذا برای دانلود فیلم باید یک نرم افزار با قابلیت تورنت داشته باشید تا بتوانید  فیلم را دانلود کنید.
  • برای این  کار کافی است که شما ابتدا فایل را دانلود کرده و سپس آن را با نرم افزار تورنت خود باز کنید و دکمه استارت را بزنید و بقیه اش با خود نرم افزار می باشد.بعد از این که نرم افزار با دیتا بیس های خود ارتباط برقرار کرد شروع به دانلود فیلم می کند.


دانـــــــــــــلود فــــایل تـــورنـــــــــــت :


 

زبان فرانسه - come to learn french...
ما را در سایت زبان فرانسه - come to learn french دنبال می کنید

برچسب : دانلود,فیلم, نویسنده : reza & maryam french بازدید : 800 تاريخ : شنبه 15 تير 1392 ساعت: 16:28